Victoria Arduino Mythos MYONE
Victoria Arduino Mythos MYONE
Mlinac za profesionalce, Victoria Arduino Mythos u MOJOJ verziji . Definira savršenstvo u mljevenju kave za espresso. Gdje su baristi koji su strastveni u svom poslu, tu je i profesionalni Mythos mlinac za kavu. Više
2 692,88 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
|---|
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05113
Mlinac za profesionalce, Victoria Arduino Mythos u MOJOJ verziji . Definira savršenstvo u mljevenju kave za espresso. Gdje su baristi koji su strastveni u svom poslu, tu je i profesionalni Mythos mlinac za kavu. Više
Šifra proizvoda: K05113
Prednosti Mythos MYONE mlinca za kavu
- ✓ mlinac za espresso za srednja poduzeća
- ✓ ravni brusni kamen od titana od 75 mm
- ✓ brzina mljevenja cca 2,7 g/s
- ✓ jasniji TFT zaslon
- ✓ do 3 programa mljevenja
- ✓ mikrometrijsko podešavanje hrapavosti
- ✓ jedinstvena Clima Pro funkcija
- ✓ dvostruko hlađenje mlina
- ✓ trenutni pristup komori za mljevenje
- ✓ okomito postavljanje kamenja uz minimalno zadržavanje

Mythos MYONE je simbol savršenog mljevenja kave
Je li priprema kave više strast nego posao za vas i vaše bariste? Mythos će izliječiti vašu opsjednutost savršenstvom mljevenja. On je jednako zaljubljen u kvalitetnu pripremu kave kao i vi, a njegova je opsesija vrhunska preciznost mljevenja .
Mythos je mlinac šampiona, šampionata barista (4 šampiona su izravno sudjelovala u razvoju mlinca) i kafića koji pripremu kave žele imati pod apsolutnom kontrolom i na najvišoj razini kvalitete . Novi Mythos stvoren je za još veću produktivnost, stabilnost, jednostavnost korištenja i ponovljivu preciznost mljevenja.

Više kontrole nad mljevenjem, temperaturom i zadržavanjem Mythos MYONE mlinca
Optimizirani TFT zaslon mlina jasno prikazuje potrebne informacije. Sve možete udobno namjestiti s dva dodirna ili 3 klasična gumba za programiranje . A što možete kontrolirati i uređivati? Raspon funkcija uključuje, naravno, doziranje kave podešavanjem vremena mljevenja. Ali također i jedinstvene mogućnosti Mythos mlina za podešavanje temperature za određenu kavu .
Prednost izravnog pristupa komori za mljevenje također ostaje s ovim novim Mythos modelom mlina. Međutim, poboljšani dozator kave smanjio je zadržavanje na minimum za gotovo nulti gubitak kave nakon mljevenja. Aktualni i još atraktivniji dizajn mlina uključuje i dvostruko hlađenje . S funkcijom Clima Pro možete prilagoditi uvjete mljevenja za svaku kavu koju ulijete u mlinac. S Mythosom možete ići daleko iznad trenutnih standarda u mljevenju kave za espresso.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 800 |
| Za pripremu | Espresso |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 51 |
| Širina (cm) | 19 |
| Dubina (cm) | 40 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 1200 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Mlin pogodan za | Uredi, Kavane, Espresso bar, Restoran, Hotel, Slastičarnica |
| Napon | 230V |
| Koristiti | Profesionalno |
| Potrošnja energije (vati) | 800 |
| Za pripremu | Espresso |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Kvaliteta, Vrhunska ocjena, Tihi rad |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 75 mm |
| Visina (cm) | 51 |
| Širina (cm) | 19 |
| Dubina (cm) | 40 |
































