Eureka Mignon Pound CR Bijela
Eureka Mignon Pound CR Bijela
Eureka Mignon Libra električni mlin za kavu u bijeloj boji oduševit će vas ne samo svojim prekrasnim dizajnom , već i savršenom izvedbom. Ovaj mlinac za kavu je tih , brz i, zahvaljujući integriranoj vagi, također savršeno precizan . Više
741,52 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a)
DPD ![]() |
0 € | 14.1 € |
|---|---|---|
Geis Pallet transport HR ![]() |
243.8 € | 243.8 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Šifra proizvoda: K05497 EAN: 8056600019760
Eureka Mignon Libra električni mlin za kavu u bijeloj boji oduševit će vas ne samo svojim prekrasnim dizajnom , već i savršenom izvedbom. Ovaj mlinac za kavu je tih , brz i, zahvaljujući integriranoj vagi, također savršeno precizan . Više
Šifra proizvoda: K05497 EAN: 8056600019760
Električni mlin Eureka Mignon Libra White
- ✔️ tih, brz i snažan mlin
- ✔️ Integrirana vaga za savršenu točnost
- ✔️ Podesiva vilica bez upotrebe ruku za stabilizaciju poluge
- ✔️ mikrometrijsko podešavanje hrapavosti brušenja
- ✔️ ACE sustav protiv statičkog elektriciteta
- ✔️ Jednostavno i praktično održavanje
- ✔️ dodirni zaslon jednostavan za korištenje
- ✔️ Čelični brusni kamen

Savršeno precizan, tih i snažan električni mlinac za kavu
Eureka Mignon Libra električni kućni mlinac savršen je izbor za zahtjevne ljubitelje kave. Koristeći integriranu vagu, mjeri količinu kave već tijekom mljevenja, smanjuje njen otpad i savršeno je precizan. Zahvaljujući smanjenim vibracijama, vrlo je tih i svojim preciznim radom nikoga neće ometati.
Podesiva hands-free vilica osigurava stabilnost poluge tijekom mljevenja i kompatibilna je s polugama svih proizvođača. Sustav ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity) sprječava statički elektricitet i osigurava da se u mljevenoj kavi ne stvore neugodne grudice.
Održavanje ovog mlinca za kavu je vrlo jednostavno zahvaljujući lako dostupnim komponentama. A jednako jednostavno njime se upravlja preko preglednog zaslona osjetljivog na dodir , na kojem jednostavno možete namjestiti npr. automatsko doziranje za dvije porcije kave. Osim toga, elegantan bijeli dizajn uklopit će se u svaki dom.

| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 300 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Domaćinstvo |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Dom |
| Potrošnja energije (vati) | 310 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 1,4 - 1,8 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Standard |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 55 mm |
| Visina (cm) | 43 |
| Širina (cm) | 12 |
| Dubina (cm) | 19 |
| Boja |
|
|---|---|
| Doziranje mlina | Prilagodljiv |
| Prikaz | da. |
| Funkcija mljevenja | Prikaz, Ispravljanje grubosti, Štoperica |
| Kapacitet spremnika (g) | 300 |
| Materijal | Nehrđajući čelik, Plastika |
| Materijal brusnog kamenja | Čelik |
| Mlin pogodan za | Uredi, Domaćinstvo |
| Napon | 230V |
| Broj okretaja u minuti | 1350 |
| Koristiti | Dom |
| Potrošnja energije (vati) | 310 |
| Za pripremu | Espresso |
| Brzina mljevenja | 1,4 - 1,8 g/s |
| Oznaka mlina za kavu | Talijanski, Standard |
| Oblik brusnih kamenova | Ravno |
| Tip | Električni |
| Veličina brusnog kamena (mm) | 55 mm |
| Visina (cm) | 43 |
| Širina (cm) | 12 |
| Dubina (cm) | 19 |

Eureka: 100 godina proizvode mlince za kavu, sada su dodali i aparate za kavu.
Oni su tradicionalni proizvođači mlinova za kavu. Talijanski majstori svog zanata sada stvaraju i upotpunjuju svoj portfelj proizvoda. Eureka svijetu predstavlja svoje nove aparate za kavu koje je pravo zadovoljstvo pogledati. Dakle, pogledajmo ih.

Najbolji mlinovi za 2020
U prošlom smo članku govorili o najboljim aparatima za kavu za 2020. godinu, no dobar espresso ne bi se proizveo ni u najboljem aparatu za kavu bez kvalitetnog mlinca. Budući da je dobro mljevena kava ključ savršene ekstrakcije, dobar mlinac je uz aparat za kavu temelj svakog kafića. Dakle, koji su najbolji mlinovi za 2020.?


































