BIO Rukeri OP | Ruanda | Crni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Rukeri OP | Ruanda | Crni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Ruanda Rukeri OP – simfonija afričke prirode. Ovaj izuzetan čaj ima jaku aromu i baršunasti okus s primjesama karamele. Uz jedan gutljaj, kao da ste na afričkoj plantaži. Više
4,96 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,22 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07046
BIO Ruanda Rukeri OP – simfonija afričke prirode. Ovaj izuzetan čaj ima jaku aromu i baršunasti okus s primjesama karamele. Uz jedan gutljaj, kao da ste na afričkoj plantaži. Više
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07046
Rwanda Rukeri organski crni čaj. Zašto on?

Otkrijte nove horizonte uz Rwanda Rukeri čaj
Želite kušati nešto posebno? Možete iskusiti uistinu jedinstven okus crnog čaja s Rwanda Rukeri OP organskim tekućim čajem. To je jaki crni čaj s tamnocrvenim okusom . Osjetit ćete blagu slatkoću i voćnost, ali i baršunaste arome karamele. Kako biste ublažili jačinu ovog čaja bogatog okusa, dodajte malo vrhnja ili mlijeka.
Ovaj certificirani organski čaj uzgaja se u idealnim uvjetima koji jamče njegovu kvalitetu. Ima puno tijelo i kompleksne bogate okuse. Zadovoljit će i najzahtjevnije sladokusce čaja. Oznaka OP (Orange Pekoe) jamči čaj od najgornjeg, najmlađeg lišća bogatog vrijednim tvarima . Popijte ruandski čaj od najboljih listova, idealan za popodnevnu meditaciju i uživajte u ovom iznenađujućem iskustvu okusa.
BIO čaj Ruanda Rukeri OP - kako ga pripremiti
Odmjerena doza biljnog čaja, t.j. 13 g/l, prelijte kipućom vodom i ostavite da se ulije 3-5 minuta .

Nutritivne vrijednosti čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 8 kJ / 2 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | 0,4 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
Rukeri organski crni čaj

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | crno |
| Ukus | puna |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | visoko |
| Vrijeme ispiranja | Srednje (3-5 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13 g/l |
| Aroma čaja | Biljni |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | crno |
| Ukus | puna |
| Oblik | Puni list |
| Sadržaj kofeina | visoko |
| Vrijeme ispiranja | Srednje (3-5 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 13 g/l |
| Aroma čaja | Biljni |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.






















