Victoria Arduino Mythos MYONE
Victoria Arduino Mythos MYONE
Брусилица професионалаца, Вицториа Ардуино Митхос у МИОНЕ верзији . Дефинише савршенство у млевењу кафе за еспресо. Тамо где има бариста који су страствени за свој посао, ту је и професионални млин за кафу Митхос. Више
2 692,90 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05113
Брусилица професионалаца, Вицториа Ардуино Митхос у МИОНЕ верзији . Дефинише савршенство у млевењу кафе за еспресо. Тамо где има бариста који су страствени за свој посао, ту је и професионални млин за кафу Митхос. Више
Шифра производа: K05113
Предности млина за кафу Митхос МИОНЕ
- ✓ млин за еспресо за средња предузећа
- ✓ равно 75 мм титанијумско брусно камење
- ✓ брзина млевења око 2,7 г/с
- ✓ јаснији ТФТ екран
- ✓ до 3 програма млевења
- ✓ Микрометријско подешавање храпавости
- ✓ јединствена функција Цлима Про
- ✓ двоструко хлађење брусилице
- ✓ тренутни приступ комори за млевење
- ✓ вертикално постављање камена са минималним задржавањем

Митхос МИОНЕ је симбол савршеног млевења кафе
Да ли је кување кафе више страст него посао за вас и ваше баристе? Митхос ће излечити вашу опсесију савршенством млевења. Он је исто тако заљубљен у квалитетну припрему кафе као и ви, а његова опсесија је одлична прецизност млевења .
Митхос је млин мајстора, шампионата бариста (4 шампиона су директно укључена у развој млинца) и кафића који желе да припремају кафу под апсолутном контролом и на највишем нивоу квалитета . Нови Митхос је креиран за још већу продуктивност, стабилност, лакоћу употребе и поновљиву прецизност млевења.

Више контроле над млевењем, температуром и задржавањем Митхос МИОНЕ брусилице
Оптимизовани ТФТ екран млинца јасно приказује потребне информације. Све можете подесити удобно са два додирна или 3 класична дугмета за програмирање . А шта можете контролисати и уређивати? Опсег функција укључује, наравно, дозирање кафе подешавањем времена млевења. Али такође и јединствене могућности Митхос млина за подешавање температуре за одређену кафу .
Предност директног приступа комори за млевење такође остаје код овог новог Митхос модела млевења. Међутим, побољшани дозатор кафе смањио је задржавање на минимум за скоро нула губитак кафе након млевења. Актуелни и још атрактивнији дизајн млинца укључује и двоструко хлађење . Са функцијом Цлима Про, можете прилагодити услове млевења посебно за сваку кафу коју сипате у млин. Са Митхос-ом можете ићи далеко даље од тренутних стандарда у млевењу кафе за еспресо.

| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 800 |
| За припрему | Espresso |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 75 mm |
| Висина (цм) | 51 |
| ширина (цм) | 19 |
| дубина (цм) | 40 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 1200 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Брусилица погодна за | Kancelarije, Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 800 |
| За припрему | Espresso |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Premium, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 75 mm |
| Висина (цм) | 51 |
| ширина (цм) | 19 |
| дубина (цм) | 40 |































