Dr. Coffee H10 negru
Dr. Coffee H10 negru
Aparatul de cafea automat Dr. Coffee H10 de culoare neagră este ideal pentru birouri mici, cafenele și hoteluri. Oferă până la 24 de băuturi diferite și 9 setări de măcinare grosieră. Mai mult
5 819,50 Lei excl. TVA (Deductibilitatea TVA)
DPD ![]() |
33,60 Lei | 33,60 Lei |
|---|---|---|
Cargus ![]() |
37,60 Lei | 37,60 Lei |
Geis Pallet transport RO ![]() |
1120 Lei | 1120 Lei |
Plata: Revolut, Card, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Codul produsului: K06516
Aparatul de cafea automat Dr. Coffee H10 de culoare neagră este ideal pentru birouri mici, cafenele și hoteluri. Oferă până la 24 de băuturi diferite și 9 setări de măcinare grosieră. Mai mult
Codul produsului: K06516
Mașină de cafea automată neagră Dr. Coffee H10
- ✔️ aparat de cafea super-automat puternic
- ✔️ potrivit pentru birouri mici, cafenele și hoteluri
- ✔️ operare ușoară și intuitivă
- ✔️ ecran tactil de 7,1"
- ✔️ alegere de până la 24 de băuturi
- ✔️ râșnița oferă 9 niveluri de măcinare grosieră
- ✔️ Funcția One Touch
- ✔️ setarea temperaturii cafelei
- ✔️ Capacitate rezervor de apă de 2 litri

Mașină de cafea automată cu funcție One Touch pentru birouri mici
Aparatul de cafea super-automat Dr. Coffee H 10 este ideal pentru birouri mici, cafenele, hoteluri și spații comerciale. Acesta oferă 9 niveluri de măcinare grosieră și setări ale temperaturii cafelei, astfel încât să vă puteți personaliza prepararea băuturii și să vă creați propriile rețete preferate.
Aparatul de cafea are până la 24 de băuturi diferite din care puteți alege. Este conceput pentru a satisface cerințele pentru cafea de înaltă calitate și preparare rapidă. Acest aparat de cafea este silențios și economic. Pregătește o varietate de băuturi prin simpla apăsare a unui buton, inclusiv espresso, americano, cappuccino, apă caldă, lapte cald sau spumă de lapte.
Operarea este ușoară și intuitivă, datorită ecranului tactil de șapte inchi. De asemenea, puteți regla înălțimea gurii de scurgere în funcție de ceașca aleasă, variind de la 80 la 160 mm. Designul negru simplu și minimalist se va potrivi oriunde.

| culoare |
|
|---|---|
| Cappuccino cu o singură atingere | Da |
| pompa | Vibrare |
| Dozare | Configurabil |
| Capacitatea zilnică a aparatului de cafea | 30 |
| afișare | Da |
| curățare automată | Da |
| la | patiserie, Hotel, birou, Restaurant |
| Funcții aparat de cafea | sistem automat de curățare, ecran tactil, două căni deodată, reglarea grosimii de măcinare, setarea cantității de cafea, setarea cantității de apă, reglarea înălțimii prizei, program de decalcifiere, promovarea economiei de energie, ieșire de cafea cu lapte în același timp |
| Material | plastic |
| Înălțimea maximă a cupei | 160 mm |
| Rasnita boabe de cafea | Da |
| Voltaj | 230V |
| Consumul de energie (W) | 1450 |
| băuturi preparate | Americano, Caffè latte, Cappuccino, Espresso, apă caldă pentru ceai, Lungo, lapte cald |
| tel de lapte | Automat |
| Etichetă | Calitate, Standard |
| presiune (bar) | 15 |
| Funcții de bază | Râșniță de cafea, Sistemul de lapte |
| Recipient de cafea (g) | 500 |
| Rezervor de apă (l) | 2 |
| Sursa de apă | Rezervor |
| Înălţime (cm) | 43 |
| Lăţime (cm) | 34 |
| Adâncime (cm) | 50 |
| culoare |
|
|---|---|
| Cappuccino cu o singură atingere | Da |
| pompa | Vibrare |
| Dozare | Configurabil |
| Capacitatea zilnică a aparatului de cafea | 30 |
| afișare | Da |
| curățare automată | Da |
| la | patiserie, Hotel, birou, Restaurant |
| Funcții aparat de cafea | sistem automat de curățare, ecran tactil, două căni deodată, reglarea grosimii de măcinare, setarea cantității de cafea, setarea cantității de apă, reglarea înălțimii prizei, program de decalcifiere, promovarea economiei de energie, ieșire de cafea cu lapte în același timp |
| Material | plastic |
| Înălțimea maximă a cupei | 160 mm |
| Rasnita boabe de cafea | Da |
| Voltaj | 230V |
| Consumul de energie (W) | 1450 |
| băuturi preparate | Americano, Caffè latte, Cappuccino, Espresso, apă caldă pentru ceai, Lungo, lapte cald |
| tel de lapte | Automat |
| Etichetă | Calitate, Standard |
| presiune (bar) | 15 |
| Funcții de bază | Râșniță de cafea, Sistemul de lapte |
| Recipient de cafea (g) | 500 |
| Rezervor de apă (l) | 2 |
| Sursa de apă | Rezervor |
| Înălţime (cm) | 43 |
| Lăţime (cm) | 34 |
| Adâncime (cm) | 50 |






















