BIO Eucalyptus, Blieder | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO Eucalyptus, Blieder | Kräutertee - Verpakung: 50 g
BIO Eucalyptus - nëtzlech Téi fir den Atmungstrakt. Parfüméierter Infusioun vun Eucalyptusblieder an der organescher Qualitéit bréngt Iech Erliichterung an Entspanung. Eucalyptus Téi ass bekannt fir seng antiseptesch Eegeschaften. Méi
Package: 50 g 0,09 €/g Produit Code: K07041
BIO Eucalyptus - nëtzlech Téi fir den Atmungstrakt. Parfüméierter Infusioun vun Eucalyptusblieder an der organescher Qualitéit bréngt Iech Erliichterung an Entspanung. Eucalyptus Téi ass bekannt fir seng antiseptesch Eegeschaften. Méi
Package: 50 g 0,09 €/g Produit Code: K07041
Eucalyptus Blieder als Kräider Bio Téi. Firwat hien?

Eucalyptus hëlleft Iech ze otmen
Eucalyptus Blieder kommen aus engem Bam mam selwechten Numm typesch fir Australien. Den Aroma vun Eucalyptus ass sou charakteristesch dovun an Dir kënnt et am Beschten an Ärer Taass Téi genéissen. Eng Infusioun vun Eucalyptusblieder, déi organesch ugebaut sinn , parfüméiert Äert Heem a bréngt Erliichterung an den Atmungstrakt. Dir wäert dës Ënnerstëtzung besonnesch an der kaler Joreszäit begréissen , wann eng Erkältung ronderëm all Eck bedroht.
Gesond Atmung wäert sécher Är Stëmmung erhéijen. Kräutertee aus organeschen Eucalyptusblieder ass och bekannt fir seng antiseptesch Eegeschaften. Déi gënschteg Auswierkunge vum Eucalyptus si wéi en natierleche Sträit och op den dréchensten Deeg .
BIO Eucalyptus Téi (Blieder) - wéi et ze preparéieren
Eng gemoossene Dosis Kräutertee, d.h. 13-18 g/l, kochend Waasser schëdden a 5-10 Minutten infuséieren .

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | < 0,1 g |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
BIO Eucalyptus Blieder

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Fraktioun |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13-18 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Herbal |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Geméis |
| Goût | sanft |
| Form | Fraktioun |
| Koffein Inhalt | Koffeinlos |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 13-18 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Herbal |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.

























