BIO Chai Maté Blend | Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
BIO Chai Maté Blend | Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
BIO Chai Maté Blend - Südamerika an Indien an enger Coupe. Eng eenzegaarteg Kombinatioun vun energesche Maté an dem aromatesche indesche Gewierz Chai. Perfekt komplementär Goûten. Méi
Package: 50 g 0,13 €/g Produit Code: K07038
BIO Chai Maté Blend - Südamerika an Indien an enger Coupe. Eng eenzegaarteg Kombinatioun vun energesche Maté an dem aromatesche indesche Gewierz Chai. Perfekt komplementär Goûten. Méi
Package: 50 g 0,13 €/g Produit Code: K07038
Mate mat Chai Gewierz an organescher Qualitéit. Firwat hien?

Eng eenzegaarteg Kombinatioun vu Chai a Maté an engem Téi
Entdeckt eng nei Dimensioun vu gréngen Téi. Eisen organeschen Téi mat Chai a Sencha Gewierzer ass eng erfrëschend Alternativ zum klassesche schwaarzen Téi Chai . Eng perfekt Wiel fir Liebhaber vu Gewierzer a gréngen Téi. Chai Sencha Blend kombinéiert onkonventionell Sencha gréngen Téi mat intensiven Noten vun indesche Gewierzer wéi Zimt, Ingwer an Nelken.
Déi harmonesch Mëschung vu Goûten bréngt Iech e Gefill vu Wuelbefannen a Gläichgewiicht . Et ass e super Téi fir de Kierper ze stimuléieren an Energie z'erfëllen. D'Mëschung aus Gewierzer a gréngen Téi, déi Produkter vun der biologescher Landwirtschaft sinn, ënnerstëtzt d'Immunitéit a verbessert d'Verdauung.
BIO Chai Maté Mëschung - wéi et ze preparéieren
Eng gemoossene Dosis Kräutertee, d.h. 15-20 g/l, iwwerdeckt mat 80°C Waasser a léisst 5 Minutten infuséieren .

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | < 0,1 g |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
BIO Maté gréngen Téi (31%), BIO Rooibos natierlech, BIO Anis, BIO Fennel, BIO Ingwer, BIO Zimt, BIO Nelken, BIO Kardamom

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fläsch Latte |
| Goût | Voll |
| Form | Mëschung |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fläsch Latte |
| Goût | Voll |
| Form | Mëschung |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.



















