Нуова Симонелли ГКС85В бела
Нуова Симонелли ГКС85В бела
Са Митхос оне, променили смо идеју млевења кафе. Са ГКС85, поново смо испитали правила која померају границе контроле млевења и припрема кафе у погледу температурне стабилности, тачности и брзине. Више
4 017,90 € екцл. ПДВ
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Шифра производа: K05817
Са Митхос оне, променили смо идеју млевења кафе. Са ГКС85, поново смо испитали правила која померају границе контроле млевења и припрема кафе у погледу температурне стабилности, тачности и брзине. Више
Шифра производа: K05817
Млин за кафу Нуова Симонелли ГКС85 је најбољи млин за еспресо на свету. Доступан је у две варијанте боја.
Прецизност
Млин је опремљен гравиметријском технологијом која се користи при млевењу кафе. ГКС85 тако проверава тежину млевене кафе и дозира је према унапред подешеној вредности. Доза млевене кафе са максималном прецизношћу и гарантује својим купцима незаборавно еспресо искуство.


Брзина
Мотор са могућношћу контроле обртаја . Патентирани систем уведен у модел са променљивом брзином ГКС85 пружа троструку корист: омогућава константну брзину млевења од самог почетка, обезбеђује уштеду енергије и смањује температуру млевења . Ово ће омогућити баристима да припреме више еспреса с обзиром на ток посла, а детаљи у укусима самог еспреса такође се одражавају овде.
Клима уређај
Цлима Про 2.0 у овом млину може се назвати клима уређајем. Унутар брусилице се одржава константна температура . Бариста тако ради са константним резултатом у погледу млевене кафе и захваљујући томе има исте резултате у припремљеној кафи. Поред одржавања константне температуре у коморама за млевење, Митхос 2 такође може да смањи температуру у коморама , што ће вам донети ефикаснији рад .


Компактан и ергономски
Компактна величина, ширине само 20 цм, омогућава вам да поставите неколико брусилица један поред другог. Његов резервоар садржи два килограма кафе, ергономски је и издашан. Екран осетљив на додир „са унапред подешеним електронским функцијама чини га бржим и лакшим за коришћење.
Испуњавање снова о кафи
Ова брусилица је снажнија, са потпуно алуминијумским кућиштем и двоструким вентилатором на задњој страни који омогућава брже хлађење мотора. ГКС85 може представљати шта год желите - можете га нацртати, написати назив кафе коју користите или можете да га побољшате именом своје продавнице или кафића. Испуњава снове о савршено млевеној кафи, али и визуелно.


Тишина и перформанс
Неће никоме сметати , ГКС85 гледа и на раднике иза шанка и на госте у вашем објекту. Нема досадне и непрекидне буке при млевењу кафе. У ову брусилицу се уграђују каменчићи за брушење пречника 85 мм , који ће помоћи у шпицу. Захваљујући њиховој величини, подржано је константно и брже млевење кафе. Брза припрема кафе је основа коју сви желимо.
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 2000 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1200 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 650 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 5,0 - 7,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Najbolji na svetu, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 85 mm |
| Висина (цм) | 52 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 42 |
| боја |
|
|---|---|
| Дозирање брусилице | Подесиво |
| Displej | Да |
| Функција брусилице | Ekran, Podešavanje debljine, Podešavanje debljine, Tajmer - stoperica |
| Капацитет резервоара (г) | 2000 |
| Материјал | Nerđajući čelik, Plast |
| Брусилица погодна за | Kafići, Espresso bar, Restoran, Hotel, Poslastičarnice |
| Волтаге | 230V |
| Број обртаја у минути | 1200 |
| Користите | Profesionalno |
| Потрошња енергије (В) | 650 |
| За припрему | Espresso |
| Брзина брушења | 5,0 - 7,0 g/s |
| Етикета за млин за кафу | Italijanski, Kvalitetan, Najbolji na svetu, Tih rad |
| Облик камена за млевење | Plošno |
| тип | Električni |
| Величина брусног камена (мм) | 85 mm |
| Висина (цм) | 52 |
| ширина (цм) | 20 |
| дубина (цм) | 42 |


























