BWT - Inovativní značka, která nabízí špičková řešení pro čistou a kvalitní vodu v každodenním životě. 💧🚰

BWT-Best Water Technology je společnost, která pomáhá upravovat vodu pomocí filtračních vložek, čímž prodlužuje životnost kávovarů. Filtrací vody zabráníte usazování vodního kamene ve vodovodním potrubí zařízení. Filtrace se podílí především na výsledné chuti připravené kávy. Technologie této značky je schopna vyřešit jakýkoli úkol, a proto nese název Best Water Technology.
 
BWT znamená nejlepší vodní technologii. Společnost se zabývá úpravou vody, zejména filtrací vody, která je velmi důležitá pro přípravu kávy. Používáme filtrační patrony od BWT a doporučujeme je ve všech gastro provozech.
 
Filtrace vody je důležitou součástí přípravy kávy a je nezbytná pro správné fungování kávovaru. Protože špatná voda může zničit váš kávovar, než se nadějete. Kvalita vody hraje významnou roli ve výsledné chuti kávy. Voda obsahuje různé minerály, chemikálie a sedimenty. Poměr těchto látek závisí na oblasti, ze které vodu získáváte. Nabízíme vám různé filtrační systémy od BWT, lídra  trhu. Máte zájem o filtraci vody? Máme pro vás blogový příspěvek.
 
Například filtrační konvice BWT obsahují filtrační vložky s Mg2+, které filtrují vodní kámen a látky, které neovlivňují chuť pitné vody. Do konvice stačí nalít vodu z vodovodu. Vodu lze použít k přípravě kávy, čaevropskéhoje a přímé konzumaci. Díky speciálním BWT filtrům je filtrovaná voda mineralizována hořčíkem.
 
Motto společnosti je pro vás a modrou planetu, společnost chce zachovat to nejlepší z planety a předat to nám lidem. Jejich posláním je vyvíjet ekonomické a ekologické produkty a služby pro úpravu vody. Společnost působí od roku 1990 a dnes je Best Water Technology přední evropskou společností v oblasti technologie úpravy vody.