Sūdzības

Ja esat konstatējis preces bojājumus vai defektus, kas nav radušies tās lietošanas rezultātā, varat mums iesniegt pretenzijas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ir pretenzija par preces defektiem, nevis citas krāsas vai produkta nomaiņa.

Preču atgriešana pie mums ir ļoti vienkārša

1. Izdrukājiet sūdzības veidlapu un aprakstiet defektu.

2. Rūpīgi iepakojiet preces un pievienojiet pretenzijas veidlapu.

3. Nosūtiet pieprasītās preces uz mūsu adresi.

Prasījumu rokasgrāmata

  1. Vai jūsu prece tika piegādāta bojāta vai nepareiza? Lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu pa tālr: +421 944 006 911, vai sazinieties ar mums pa e-pastu: store@greenplantation.com,vai aizpildiet zemāk redzamo veidlapu šajā lapā.
  2. Iepakojiet pieprasītās preces un aizpildiet pieprasījuma veidlapu. Izdrukājiet un aizpildiet šo pieprasījuma veidlapu. Rūpīgi iesaiņojiet pilnu, tīru preci, ieskaitot visus piederumus, lai novērstu bojājumus ceļā, un pārliecinieties, ka iepakojumam ir pievienota aizpildīta pretenzijas veidlapa.
  3. Nododiet iepakojumu ar precēm pārvadātājam. Sazinoties ar mūsu atbalsta dienestu sūdzības ziņojuma laikā (1. punkts), mēs vienosimies par to, kā preces nogādāt atpakaļ pie mums. Mēs organizēsim preču nosūtīšanu atpakaļ ar jūsu izvēlēta pārvadātāja starpniecību, nosūtīsim jums kodu bezmaksas piegādei ar Zásilkovna starpniecību vai arī jūs varēsiet atvest preces pie mums uz adresi Green Plantation, Masarykova 149, Luhačovice 76326, Čehija.