Eureka Baby Grinder Anodized Alluminium
Eureka Baby Grinder Anodized Alluminium
Ръчната мелничка Baby Grinder в сребрист анодизиран алуминиев дизайн със стъклен бункер от Eureka е идеалният партньор не само за пътуване! Благодарение на компактните си размери и шлифовъчните камъни със специална обработка "Gold Energy " тя осигурява перфектно смилане по всяко време и навсякъде. | Повече ▼
239,83 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K05850 EAN: 8056600018251
Ръчната мелничка Baby Grinder в сребрист анодизиран алуминиев дизайн със стъклен бункер от Eureka е идеалният партньор не само за пътуване! Благодарение на компактните си размери и шлифовъчните камъни със специална обработка "Gold Energy " тя осигурява перфектно смилане по всяко време и навсякъде. | Повече ▼
Код на продукта: K05850 EAN: 8056600018251
Eureka Baby мелница Анодизиран алуминий
- ✔️ надеждна ръчна мелница
- ✔️ компактен размер - подходящ за пътуване
- ✔️ конични 48 мм шлифовъчни камъни
- ✔️ специално покритие на шлифовъчните камъни "Gold Energy"
- ✔️ лесно и бързо смилане за всички видове приготвяне на кафе
- ✔️ елегантен дизайн от сребърно анодизиран алуминий
- ✔️ пасва идеално в ръката
- ✔️ съвместим с дозиращата чаша на Eureka

Eureka: бебето няма да седи в ъгъла
Не позволявайте на мелничката Baby да "седи в ъгъла", нейните компактни размери и лесна употреба я правят идеален спътник при пътуване! Независимо дали обичате еспресо или филтър, мелничката Baby Grinder винаги ще се погрижи да получите идеално равномерно и гладко смилане.
Конусовидните камъни за смилане с диаметър 48 мм имат 50% по-дълъг живот благодарение на специалната обработка "Gold Energy " и ще поддържат по-добра консистенция на смилане дори през годините.
Елегантният дизайн от сребрист анодиран алуминий в комбинация със стъкления бункер ще се впише във всяка стилна кухня. С тънкия си корпус и уникалната разширена форма на бункера Baby Grinder пасва идеално във всяка ръка.

| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 40 g |
| Материал | Алуминий, Стъкло |
| Материал на шлифовъчни камъни | Титаниева повърхност |
| Мелница подходяща за | Офиси, Автомобили, Домакинства |
| Използвайте | Начало |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Етикет за кафемелачка | Пътуване, Качество |
| Формата на шлифовъчните камъни | Коничен |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 48 mm |
| Височина (cm) | 20 |
| ширина (cm) | 6 |
| Дълбочина (cm) | 8 |
| цвят |
|
|---|---|
| Дозировка на мелница | Ръководство |
| Функция мелница | Настройка за грубост |
| Капацитет на бункера (g) | 40 g |
| Материал | Алуминий, Стъкло |
| Материал на шлифовъчни камъни | Титаниева повърхност |
| Мелница подходяща за | Офиси, Автомобили, Домакинства |
| Използвайте | Начало |
| За подготовка | Espresso, Филтрирано кафе, Алтернативни методи на подготовка |
| Етикет за кафемелачка | Пътуване, Качество |
| Формата на шлифовъчните камъни | Коничен |
| Размер на шлифовъчния камък (mm) | 48 mm |
| Височина (cm) | 20 |
| ширина (cm) | 6 |
| Дълбочина (cm) | 8 |

Eureka: 100 години производство на кафемелачки, а сега добавят и кафемашини.
Те са традиционни производители на кафемелачки. Италианските майстори на своя занаят сега допълват продуктовото си портфолио. Eureka представя на света своите нови кафемашини, които са радост за окото. И така, нека ги разгледаме.






























